Filozofia | Oferta | Aktualności | Referencje | Media o nas | Public Relations | Kontakt
Aktualności
Freelancer PR

2009-10-20

Sympozjum Kruszywa - Cement - Wapno. Kraków 2009

Fot. P. Płonka /SMB/
Wykłady, prezentacje, wystawa stoisk, spotkania integracyjne, pokaz maszyn, wycieczka naukowo-techniczna… To wszystko działo się podczas XVI sympozjum Kruszywa Cement Wapno, zorganizowane przez redakcję dwumiesięcznika „Surowce i Maszyny Budowlane” i firmę BMP.


Co roku sympozjum odbywa się w innym, ciekawym mieście. Tym razem miejscem obrad został Kraków, a konkretnie – nowoczesne centrum hotelowo-konferencyjne Best Western. Z Krakowa tylko kilkanaście kilometrów jest do Czatkowic – to właśnie ten zakład był Gospodarzem tegorocznej imprezy (Południowy Koncern Energetyczny pełnił rolę Honorowego Gospodarza). Trzeciego dnia konferencji goście mogli zobaczyć, jak w nowoczesny sposób wydobywa się tam i przerabia wapień.
Na sympozjum spotkali się przedstawiciele przemysłu kruszyw oraz cementowo-wapienniczego, firm i uczelni związanych z tymi branżami, aby porozmawiać o wspólnych sprawach, wysłuchać wykładów przygotowanych przez naukowców, czy praktyków. Po raz pierwszy w ramach imprezy zaprezentowano dynamiczny pokaz maszyn dla górnictwa skalnego.
W bloku "Aktualne problemy i wyzwania branży budowlanej" swój referat zaprezentowała Magdalena Fudala FREELANCER PR, w którym mówiła o sytuacjach kryzysowych w przedsiębiorstwie i jak sobie radzić w takich przypadkach.
Tekst: oprac. SMB.

www.freelancerpr.eu
:: linki ::