Filozofia | Oferta | Aktualności | Referencje | Media o nas | Public Relations | Kontakt
Aktualności
Freelancer PR

2014-09-23

Klastry świętokrzyskie

Doradztwo biznesowe dla małych firm


2014-09-22

Klastry świętokrzyskie

Kurs fotografii cyfrowej

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości Forum Pracodawców w Kielcach zaprasza na Podstawowy kurs fotografii cyfrowej. W programie szkolenia 25 godzin teorii i 10 godzin ćwiczeń w plenerze. Szczegóły na www.fp.kielce.com i pod numerem telefonu 41 344 80 80.


2014-09-22

Kobieta na świeczniku - sztuka wystąpień publicznych IV


2014-09-18

Sztuka wystapień publicznych dla bibliotekarek


2014-07-24

Kobieta na świeczniku - autoprezentacja - III


2014-07-17

Klastry świętokrzyskie

Kobieta na świeczniku - Budowanie wizerunku - spotkanie II

O tym, jak budować świadomie wizerunek osobisty rozmawiano podczas warsztatów w ramach projektu "Kobieta na świeczniku", realizowanym we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, finansowanym przez Polsko - Amerykańską Fundacją Wolności. Szkolenie prowadziła Magdalena Fudala z FREELANCER PR


2014-07-12

Klastry świętokrzyskie

Usługi doradcze dla biznesu

Dwa nowe projekty doradcze dla przedsiębiorców rozpoczęło Stowarzyszenie Forum Pracodawców we współpracy z WSAP w Kielcach. Usługa opiera się o cztery obszary: strategiczny, organizacyjny, finansowy i marketingowy. Projekty finansowane są z funduszy europejskich, mogą wziąć w nich udział małe firmy z województwa świętokrzyskiego oraz mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa działające w branżach: budowlanej, turystycznej i energetycznej. Doradztwo potrwa do czerwca 2015 roku.


2014-07-10

Klastry świętokrzyskie

Kobieta na świeczniku - Savoir vivre - spotkanie I

Zasady savoir- vivre w życiu towarzyskim i zawodowym były tematem szkolenia, które odbyło się w ramach projektu "Kobieta na świeczniku". prowadziła je Magdalena Fudala z FREELANCER PR. Było to pierwsze z cyklu spotkań zaplanowanych dla kobiet z lokalnego środowiska w Słupi Jędrzejowskiej, które myślą o wyzwaniach zawodowych, społecznych i politycznych.


2014-06-13

Klastry świętokrzyskie

20 lat na rzecz przedsiębiorczości

20 lat istnienia świętowało Stowarzyszenie Forum Pracodawców w Kielcach. Z tej okazji wręczono pamiątkowe statuetki członkom założycielom i lokalnym władzom - Dwadzieścia lat temu grupa kieleckich przedsiębiorców powołała do życia jedną z pierwszych organizacji, skupiających właścicieli i menedżerów firm Regionu Świętokrzyskiego. Jubileusz jest dla nas tym bardziej ważny, że przypada w 25 rocznicę III RP i w 10-lecie integracji Polski z Unią Europejską. Nasza organizacja wpisała się doskonale w te zmiany, dając merytoryczne wsparcie przedsiębiorcom, mając wpływ na rozwój rynku pracy i wyrażając opinie środowiska biznesowego w kluczowych dla regionu kwestiach - mówił Ireneusz Janik, prezes Forum Pracodawców w Kielcach.


2014-05-20

Klastry świętokrzyskie

Spotkanie kielckich blogerów

Spotkanie kieleckich blogerów zorganizowała Marzena Sobala, autorka bloga cozwamikurde.pl Firma FREELANCER PR była partnerem tego spotkania. Magdalena Fudala mówiła o zasadach współpracy blogerów z firmami - Pomyślałam, że integracja lokalnego środowiska blogerów może przynieść nam korzyści w postaci wymiany doświadczeń i określenia zasad poruszania się w sieci - mówi inicjatorka spotkania Marzena Sobala. - Zaprosiłam wszystkich chętnych, ale szczególnie mile widziane będą osoby 40+, 50+, choć nie lubię takich określeń. Sama od niedawna piszę bloga i borykam się różnymi trudnościami, chciałabym się tym podzielić z innymi, dowiedzieć, jak oni rozwiązują takie problemy. Jednym z tematów spotkania była współpraca marketingowa blogerów. O tym jak dobrze ją zorganizować, by przyniosła korzyści zarówno blogerom, firmom, jak i odbiorcom mówiła Magdalena Fudala z FREELANCER PR: - Rekomendujemy zasadę 3xW /3x win/, która opiera się na relacji, zaufaniu i uczciwości. W takiej współpracy nie ma kryptoreklamy i nachalnej akwizycji. Bloger pozostaje niezależny, Firma ma ciekawy kanał komunikowania, a Odbiorca rzetelną informację bez manipulacji. Spotkanie odbyło się 20 maja, w kawiarni Pod Herbami na kieleckim Rynku.


strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
www.freelancerpr.eu
:: linki ::